Sekční vrata -Garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Všechna námi dodávaná garážová vrata jsou vyrobena přesně na míru. Sekční vrata se svislým otevíráním nahoru, jsou úsporně a elegantně uložena v podstropním prostoru.

Díky takto řešené technologii jsme schopni ušetřit místo, přitom však využít maximální potenciál garážové místnosti. Pro výsuvná vrata pod strop je zapotřebí minimálního prostoru nad otvorem (nadpraží) 7cm (při použití sníženého kování).

Naše vrata se vyznačují jednoduchou manipulací, elegantním a svěžím designem stvořeným přímo pro váš rodinný dům. Pocit bezpečí vám dodají pevné a kvalitní materiály nebo elastické těsnění, díky jemuž jsou sekční vrata s výsuvem nad strop odolná proti vodě a povětrnostním vlivům.

Zdali vaše garáž disponuje vedlejším vstupem, prozkoumejte náš sortiment v sekci vedlejší dveře, kde naleznete ideální řešení pro udržení elegance vašeho domu a totožného designu s vraty. Pro pohodlné vybrání výsledného vzhledu potom naleznete v sekci vratové panely.

Při nedostatku prostoru pro sekční vrata, nabízíme alternativní řešení křídlová vrata nebo posuvná vrata.

Galerie